Severská čistota

Severská čistota

Jednou z dominant přízemí je prostorná koupelna se sprchovým koutem, která je nezvykle vsazena přímo do obytné části domu. Od sousedících místností je oddělena velkoformátovými posuvnými dveřmi z tvrzeného skla. Na stěnách a odkládací nice byla místo běžných obkladů použita imitace betonové stěrky, která patří k mnoha zajímavým a praktickým detailům domu. Nábytek byl navržen a vyroben na zakázku.

Severská čistota
Severská čistota
Severská čistota
Severská čistota

 

Projekt - Rodinný dům, koupelna

Návrh a realizace - Lucie Rolko VISUAL IDENTITY

Foto - David Taneček www.tanecek.cz, Lucie Rolko VISUAL IDENTITY

Země - Česká republika

 

24
Červen
2024
Stručný popis
Interiér rodinného domu
v neo-skandinávském stylu s minimalistickými a industriálními prvky klade důraz na design, především ale na komfort a pohodlí. Převažuje v něm kombinace bílé, šedé a černé a celkově působí elegantně a vzdušně. Majitelé domu preferují čistý, uhlazený a originální styl, nebojí se však experimentovat.

NEVÁHEJTE MĚ KONTAKTOVAT

 

COPYRIGHT INFO

© copyright 2015
Visual Identity - Lucie Rolko

Prezentované práce jsou ukázkou autorských či spoluautorských děl. Jsou zde zachyceny návrhy tvořené účastí na jednotlivých soutěžích, ale také jednorázových či dlouhodobých spoluprací. Grafické názvy všech uvedených společností či značek na prezentovaných projektech jsou chráněny ochrannými známkami společností, na základě jejichž požadavků byly prezentované návrhy vytvářeny. S některými prezentacemi nepřichází žádné majetkové příjmy autorovy.
 
123movie