Decentní přístup

Decentní přístup

Ložnice poskytuje nádherný výhled do přilehlého lesa. Nerušený pocit klidu umocňuje posuvná japonská stěna v hnědé barvě imitující dřevo a polopropustné béžové spolu se saténovo-damaškovým povlečením v kombinaci petrolejové a šedé. Celkově poklidný dojem dotváří černobílé rodinné fotografie a vzorovaná tapeta na protilehlé stěně.

 


 
Decentní přístup
Decentní přístup
Decentní přístup
Decentní přístup
Decentní přístup

Ložnice

24
Červen
2024
Stručný popis
Majitelé žijí v rodinném domě v okrajové části města. Klient si velice váží starobylých věcí s rodinným příběhem, a  proto bylo nutné respektovat tyto tradiční prvky a zakomponovat je do moderního interiéru. Klientovým dalším přáním byl výběr originálních a nápaditých věcí, které by dodaly domu nadčasový rozměr. 

NEVÁHEJTE MĚ KONTAKTOVAT

 

COPYRIGHT INFO

© copyright 2015
Visual Identity - Lucie Rolko

Prezentované práce jsou ukázkou autorských či spoluautorských děl. Jsou zde zachyceny návrhy tvořené účastí na jednotlivých soutěžích, ale také jednorázových či dlouhodobých spoluprací. Grafické názvy všech uvedených společností či značek na prezentovaných projektech jsou chráněny ochrannými známkami společností, na základě jejichž požadavků byly prezentované návrhy vytvářeny. S některými prezentacemi nepřichází žádné majetkové příjmy autorovy.
 
123movie