Design je má vášeň. Chci se o ni s vámi podělit a pomoci vtisknout vašim přáním vlastní, jedinečnou identitu. Finálnímu výsledku vždy předchází detailní konzultace s klientem, analýza funkčních a estetických požadavků a konkretizace vizí. Vašim představám dodám zcela osobitý ráz. Můžete se spolehnout na to, že společně nevytvoříme pouze krásný interiér, ale originální místo propracované do nejmenších detailů, šité na míru přímo Vám.


Design a restyling bytových interiérů

Design bytových interiérů zahrnuje kompletní návrh a realizaci podle zadaných kritérií, včetně návrhu vybavení a dekorací.
Restyling představuje vylepšení stávajícího interiéru, dosažení konkrétního stylu a zdůraznění detailů při zachování určitých prvků (nábytek, doplňky, barvy).

Design a restyling komerčních prostor

Design komerčních interiérů zahrnuje celkové řešení projektu od konceptu zaměřeného na identitu klienta přes vývoj designu až po konečnou realizaci. Nabízíme návrhy a realizace hotelů a restaurací, obchodů a butiků, showroomů, kancelářských prostor, wellness center, kadeřnických a kosmetických salonů, ordinací a čekáren.

Homestaging

Homestaging  představuje profesionální úpravu nemovitosti před prodejem za účelem zvýšení její atraktivity.

Poradenství a asistence při výběru/nákupu

Poradenství je určeno pro ty, kteří si chtějí interiér upravit sami, ale hledají nápady a inspiraci u odborníků. Představíme vám ideální barevné kombinace, vhodné materiály a optimální dispoziční řešení.

Ostatní služby

  • zajištění autorského dozoru po dobu realizace
  • nákup nábytku a bytových doplňků

NAŠE SLUŽBY
DESIGN A RESTYLING BYTOVÝCH INTERIÉRŮ
DESIGN A RESTYLING KOMERČNÍCH PROSTOR
HOMESTAGING
PORADENSTVÍ A ASISTENCE PŘI VÝBĚRU/NÁKUPU
OSTATNÍ SLUŽBY

NEVÁHEJTE MĚ KONTAKTOVAT

 

COPYRIGHT INFO

© copyright 2015
Visual Identity - Lucie Rolko

 
123movie