U kulatého stolu

U kulatého stolu

Obývací pokoj navazuje na již stávající kuchyň, proto bylo potřeba designově obě místnosti propojit. Obývacímu pokoji dominují dva výrazné prvky. Prvním je knihovna skládající se ze čtyř netradičně sesazených modulů a zašupovacích dílů. Druhým prvkem je stůl vyroben za použití kokosových vláken, která jsou zalitá v pryskyřici a ručně leštěná. Atypický stůl je unikátním spojením technologie, materiálu a designu.

U kulatého stolu
U kulatého stolu
24
Červen
2024
Stručný popis
Majitelé žijí v rodinném domě v okrajové části města. Klient si velice váží starobylých věcí s rodinným příběhem, a  proto bylo nutné respektovat tyto tradiční prvky a zakomponovat je do moderního interiéru. Klientovým dalším přáním byl výběr originálních a nápaditých věcí, které by dodaly domu nadčasový rozměr. 
 
 
 

 

NEVÁHEJTE MĚ KONTAKTOVAT

 

COPYRIGHT INFO

© copyright 2015
Visual Identity - Lucie Rolko

Prezentované práce jsou ukázkou autorských či spoluautorských děl. Jsou zde zachyceny návrhy tvořené účastí na jednotlivých soutěžích, ale také jednorázových či dlouhodobých spoluprací. Grafické názvy všech uvedených společností či značek na prezentovaných projektech jsou chráněny ochrannými známkami společností, na základě jejichž požadavků byly prezentované návrhy vytvářeny. S některými prezentacemi nepřichází žádné majetkové příjmy autorovy.
 
123movie