Skandinávská duše

Skandinávská duše

Příjemnou atmosféru obývacího pokoje navozuje krb strohých tvarů. Kontrast designového, industriálního stropního světla a tmavé stěny místnosti pak celkový dojem dotváří. Styl nábytku s povrchovou úpravou zhotovenou na zakázku představuje sjednocující prvek obytných prostor domu. Velkoformátová okna nabízejí dokonalý výhled na terasu a přilehlou zahradu.

Skandinávská duše
Skandinávská duše
Skandinávská duše
Skandinávská duše
Skandinávská duše
Skandinávská duše
Skandinávská duše

 

Projekt - Rodinný dům, obývací pokoj

Návrh a realizace - Lucie Rolko VISUAL IDENTITY

Foto - David Taneček www.tanecek.cz, Lucie Rolko VISUAL IDENTITY

Země - Česká republika

 

Skandinávská duše
24
Červen
2024
Stručný popis
Interiér rodinného domu
v neo-skandinávském stylu s minimalistickými a industriálními prvky klade důraz na design, především ale na komfort a pohodlí. Převažuje v něm kombinace bílé, šedé a černé a celkově působí elegantně a vzdušně. Majitelé domu preferují čistý, uhlazený a originální styl, nebojí se však experimentovat.

NEVÁHEJTE MĚ KONTAKTOVAT

 

COPYRIGHT INFO

© copyright 2015
Visual Identity - Lucie Rolko

Prezentované práce jsou ukázkou autorských či spoluautorských děl. Jsou zde zachyceny návrhy tvořené účastí na jednotlivých soutěžích, ale také jednorázových či dlouhodobých spoluprací. Grafické názvy všech uvedených společností či značek na prezentovaných projektech jsou chráněny ochrannými známkami společností, na základě jejichž požadavků byly prezentované návrhy vytvářeny. S některými prezentacemi nepřichází žádné majetkové příjmy autorovy.
 
123movie