Be free... always!

Be free... always!

Pro skateboardový obchod byla vytvořena celková firemní identita (grafický návrh loga, vizitek, samolepek, reklamních letáků, inzercí, plakátů, visaček a slevových karet na zboží, placek a reklamních předmětů,...). V neposlední řadě byl součástí prezentace grafický návrh polepů prodejních výloh.

Be free... always!
Be free... always!
Be free... always!
Be free... always!
Be free... always!
Be free... always!
30
Květen
2024
Popis

Defect Boardshop

Společnost Boardshop Defect nabízí značkové sportovní oblečení, které je určeno pro lidi žijící aktivním životem. Boardshop Defect nabízí široký výběr moderních a orginálních produktů street módy různých skatových značek (Adio, Circa, Dakine, Fox, Globe, Nikita).

NEVÁHEJTE MĚ KONTAKTOVAT

 

COPYRIGHT INFO

© copyright 2015
Visual Identity - Lucie Rolko

Prezentované práce jsou ukázkou autorských či spoluautorských děl. Jsou zde zachyceny návrhy tvořené účastí na jednotlivých soutěžích, ale také jednorázových či dlouhodobých spoluprací. Grafické názvy všech uvedených společností či značek na prezentovaných projektech jsou chráněny ochrannými známkami společností, na základě jejichž požadavků byly prezentované návrhy vytvářeny. S některými prezentacemi nepřichází žádné majetkové příjmy autorovy.
 
123movie