Plná svěžesti

Plná svěžesti

Garden Lemonade byl vytvořen společný vizuální styl propojující všechny produkty společnosti, počínaje logem značky, obalovým designem produktů, prezentačními katalogy či sezónními menu kartami, letáky, billboardy, inzercemi i označení firemních vozů celoplošnou reklamou. 

Plná svěžesti
Plná svěžesti
Plná svěžesti
Plná svěžesti
30
Květen
2024
Popis

Gar. Le.

Společnost Garden Lemonade se specializuje na ruční výrobu skvělých ovocných a bylinných sirupů. Svou distribuci zaměřili především na restaurační zařízení a online prodej.

Sami říkají: "Naše sirupy jsou vyráběny s láskou, ručně a šetrně z originálních receptů. Podporujeme české pěstitele a farmáře. Ovoce a bylinky pocházejí právě od nich. Máme rádi dobré a kvalitní výrobky, proto jsme se rozhodli, že Vám připravíme správně hustý sirup, který je vhodný na přípravu osvěžujících limonád, originálních koktejlů a horkých nápojů.

NEVÁHEJTE MĚ KONTAKTOVAT

 

COPYRIGHT INFO

© copyright 2015
Visual Identity - Lucie Rolko

Prezentované práce jsou ukázkou autorských či spoluautorských děl. Jsou zde zachyceny návrhy tvořené účastí na jednotlivých soutěžích, ale také jednorázových či dlouhodobých spoluprací. Grafické názvy všech uvedených společností či značek na prezentovaných projektech jsou chráněny ochrannými známkami společností, na základě jejichž požadavků byly prezentované návrhy vytvářeny. S některými prezentacemi nepřichází žádné majetkové příjmy autorovy.
 
123movie